باشگاه متین ورامین

خبر

استفاده از نیروهای بومی در بدنه باشگاه متین ورامین


باشگاه شهرداری والیبال ورامین یک باشگاه والیبال ایرانی است که توسط شهرداری ورامین تشکیل شد. این باشگاه در شهر ورامین واقع شده است.

در تاریخ 14 شهریور 1391 امتیاز یک تیم لیگ برتری  توسط شرکت کارا سازه  متین خرایداری شد که پس از آن این تیم متین ورامین خوانده و ثبت شد.

مدیر عامل باشگاه متین ورامین گفت : برای حضور در لیگ برتر کشور از پتانسیل و توانمندی های موجود منطقه جهت استفاده در کادر فنی و اجرایی بهره خواهیم برد.

علیرضا فداکار اظهار داشت : از جمله سیاست ها ی باشگاه در سال جدید ، معرفی نیروهای توامند بومی در سیستم اجرایی، اداری و کادر فنی بوده امیدواریم این امر بتواند  برای آینده ورزش نیز مثمرثمر باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اتخاذ چنین برنامه ای ، قطع به یقین نیروهای بومی میتوانند با بهره مندی در طول عمر ورزشی خود از این فرصت به دست آمده کمال استفاده را ببرند.

مدیر عامل باشگاه متین ورامین گفت : با توجه به بکارگیری مربی با دانشی همچون بهروز عطایی برای فصل جدید ،مقرر شده برخی از جوانان مستعد و آینده دار در تیم مشغول به تمرین شده تا در صورت امکان از تجارب ارزنده این مربی استفاده برده تا هم برای نماینده ورامین و هم برای آینده والیبال کشور تربیت شوند.

علیرضا فداکار افزود: برای حضوری قدرتمند در رقابت های لیگ برتر کشور بیش از 4 میلیارد از سوی مدیر عامل شرکت کاراسازه اختصاص داده شده است که در صورت کسری بودجه ،متهم جهت تزریق منابع مالی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی گفت: در راستای پخش زنده مسابقات با نماینده شهرستان ورامین و امام جمعه مکاتبات و جلستات متعددی برگزار شد و این عزیزان قول های مساعد برای رایزنی با مسئولان صدا و سیما را داده اند که در صورت این اتفاق مهم ،خواسته مردم و مدیران باشگاه تحقق می یابد.

مدیر عامل باشگاه متین ورامین اظهار داشت:مقرر شده با حمایت اداره ورزش و جوانان ورامین سالن 5 هزار نفره در ورامین احداث شود که این امر هم اکنون در حال پیگیری از سوی مسئولان منطقه است.

وی ادامه داد : در صورت ساخت سالن با چنین گنجایشی دیگر مشکل حضور تماشاچیان برای دیدن بازی های تیم محبوبشان نیز پایان می یابد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.