900 خودروی ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین فرسوده است

خبر

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین تعداد اتوبوس های ناوگان عمومی ورامین را 70 دستگاه و تعداد کل مینی بوس های این ناوگان را یک هزار و 200 دستگاه اعلام کرد و افزود: حدود 900 خودروی این ناوگان فرسوده است.


حسن خوانساریان روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اکثر خودروهای ناوگان حمل و نقل ورامین بیش از 25 سال سن دارند و فرسوده هستند ادامه داد: تاکنون بیش از 900 دستگاه مینی بوس برای دریافت سهمیه سوخت و پروانه فعالیت ثبت نام کرده اند.
وی گفت : برای ثبت نام و صدور پروانه فعالیت مینی بوس ها در سامانه موسوم به UTCMS، محدودیتی در خصوص سن خودرو وجود ندارد و به این دلیل بسیاری از خودروهای فرسوده نیز توانسته اند نسبت به دریافت سهمیه سوخت و پروانه فعالیت اقدام کنند.
خوانساریان اظهار داشت: موضوع فرسودگی و ناایمنی مینی بوس های ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین به شورای ترافیک شهرستان اعلام شده است تا با جایگزینی خودروهای صفر کیلومتر و یا عمر کمتر از 10 سال ، جان شهروندان حفظ و از وقوع حوادث جانی و مالی پیشگیری شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی شهرداری ورامین در پنج مسیر میدان بسیج تا قرچک ، ورامین به ترمینال مترو جوانمرد ، ورامین به شوش ، ورامین به شهرری و ورامین به خاوران مسافران را جابجا می کنند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.