اختتامیه مسابقات فوتسال جام فجر در قرچک برگزار شد favorite_border

اختتامیه مسابقات جام دهه مبارک فجر قرچک با حضور مسؤولان برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان تهران، اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال دهه مبارک فجر یادبود 16 شهید والامقام روستایی شهرستان قرچک پیش از ظهر امروز با حضور حسین عباسی بخشدار مرکزی قرچک، محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها در سالن شهدای قشلاق دوم قرچک برگزار شد.

بخشدار مرکزی قرچک در این مراسم گفت: مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر یادواره 16 شهید والامقام بخش مرکزی قرچک در دو رده نوجوانان و بزرگ‌سالان برگزار شد که در رده سنی نوجوانان 9 تیم و در رده سنی بزرگسالان هشت تیم شرکت کرده بودند.

حسین عباسی اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقات، ترویج فرهنگ ورزش همگانی و ایجاد رقابت بین رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان بوده است.

وی بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی در روستاها باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و باید به این موضوع در روستاها توجه شود و برنامه‌های فرهنگی ورزشی را افزایش دهیم.

بخشدار مرکزی قرچک تأکید کرد: پتانسیل‌های خوبی در عرصه ورزش در روستاهای قرچک وجود دارد و هرچقدر مسابقات ورزشی بیشتری در روستاها برگزار شود، استقبال جوانان و نوجوانان از مسابقات بیشتر خواهد شد.

عباسی ادامه داد: مسابقات فوتسال و کشتی جام دهه مبارک فجر به همت دهیاری و اعضای شورای روستای قشلاق دوم قرچک برگزار شده است.

به گزارش فارس؛ در پایان مسابقات در رده نوجوانان روستای قشلاق دوم و در رده بزرگسالان روستای قشلاق اول قهرمان مسابقات شدند.

منبع : خبرگزاری فارس

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.

درج نظر

Captcha


person_outline
person

maryam bahari
today 1396/11/24 remove_red_eye 47 comment 0 favorite 0


menu