خدمت به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه مسؤولان است

خبر

رئیس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک گفت: خدمت به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه مسؤولان است.


به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، مسعود مرسل‌پور ظهر امروز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسین ابویسانی مشاور فرماندار در امور ایثارگران و مدیر روابط عمومی فرمانداری با خانواده شهید سعید سلیمانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

مسعود مرسل‌پور در این دیدار ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا برای مسؤولین نعمت است، خدمت به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: امنیت و اقتدار این ایران اسلامی در جهان، مدیون مجاهدت، رشادت، صبر و استقامت پدران، مادران و خانواده‌های والامقام شهدا و ایثارگران است.

در این دیدار پدر شهید سعید سلیمانی در بستر بیماری بود که با توجه به مشکلاتی که خانواده شهید در بحث درمان داشتند، با دستور فرماندار و پیگیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این مشکل در حال رفع است.

گفتنی است در پایان این دیدار توسط مسعود مرسل پور فرماندار و رئیس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک از خانواده شهید سعید سلمیانی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

شهید سعید سلیمانی در سال 62 توسط رژیم بعث عراق در منطقه گیلان غرب به فیض شهادت نائل آمد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.