وزارت ارشاد در مباحث دینی و قرآنی ضعیف عمل کرده است

خبر

امام‌ جمعه قرچک گفت: وزارت ارشاد در مباحث دینی و قرآنی ضعیف عمل کرده است.


به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، جلسه هماهنگی دیدار با خانواده‌های شهدای منطقه باقرآباد، میرزایی، منبع شور و پوئینک در پایگاه بسیج سردار شهید رضا علیزاده با حضور حجت‌الله اسماعیلی امام‌جمعه، عباس حسین زهی از سرداران جبهه و جنگ، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک، ائمه جماعت منطقه، دبیر کل ایثارگران و سایر مسوولان برگزار شد.
حجت‌الله اسماعیلی امام‌جمعه قرچک در این مراسم اظهار داشت: در سالروز 22 اسفند و سالروز تأسیس بنیاد شهید و سالروز تجلیل و تکریم از خانواده شهدا قرار داریم و این جلسه در جهت تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا در ایام نوروز است.
وی گفت: مسوولان و مو سپیدان نسبت به عملکرد مساجد و پایگاه‌های بسیج اهتمام ویژه داشته باشند و از همه پتانسیل‌های جوانان در محله برای بهره‌وری در مساجد استفاده کنید.
اسماعیلی افزود: شهدا زنده هستند و به عملکرد مسوولان نظارت دارند، شهدا نیازی به مردم و مسوولان ندارند، بلکه ما نیازمند شفاعت شهدا هستیم.
امام‌جمعه قرچک تصریح کرد: در بعضی از مسائلی که دغدغه مقام معظم رهبری است، ما عقب هستیم و این موضوع باعث ناراحتی مقام عظمای ولایت شده است.
وی بابیان اینکه وزارت ارشاد در مباحث دینی و قرآنی ضعیف عمل کرده است، بیان داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بعضی از موارد ضعیف عمل کرده است، باید در مباحث دینی و قرآنی قوی خوب عمل کند. ولی عملکرد روبه‌جلو نداشت و عقب‌گرد هم دارد این جای انتقاد دارد.
اسماعیلی تأکید کرد: در حال حاضر ناهنجاری‌هایی در جامعه وجود دارد و ما میدان و عرصه عقب‌افتاده‌ایم باید از فنّاوری استفاده کنیم و از پتانسیل‌های آن‌ها در جهت ترویج فرهنگ ناب اسلامی استفاده کرد.
امام‌جمعه قرچک گفت: از قدرت فضای مجازی و رسانه درست در جهت رشد و توسعه فرهنگ اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
وی خطاب به مسؤولین و مردم افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را از محله خارج کنید و هنگام سال‌تحویل به‌صورت شهرستانی عمل کنید و به دیدار خانواده شهدا بروید و سال خود را با این خانواده‌ها آغاز کنید.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.